Aerobik wodny

Aerobik Wodny to niezwykle atrakcyjna i ciekawa forma aktywności fizycznej w wodzie przeznaczona dla osób w różnym wieku o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej. Ta forma aktywności fizycznej jest polecana osobom pragnącym podnieść poziom swojej sprawności fizycznej, a także dla osób po urazach i operacjach, otyłych, starszych, kobiet w ciąży. To również świetna forma ruchu dla osób mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę. Wodny aerobik, czyli aqua-aerobik zdobywa coraz większe grono zwolenniczek. Dzięki temu, że woda stawia 12-krotnie większy opór niż powietrze, oraz oddziałuje na ciało swoimi właściwościami fizycznymi jest doskonałym środowiskiem do ćwiczeń. Pozorna utrata wagi ciała sprzyja długotrwałemu wysiłkowi, a odciążenie stawów, pozwala zwiększać zakres ich ruchów.

Zalety Aerobiku wodnego

  • 1. Prawie każdy może ćwiczyć w wodzie, nawet osoby nie pływające.
  • 2. Doskonale poprawia sprawność fizyczną i kondycję.
  • 3. Ułatwia walkę z nadwagą i pozwala kształtować ciało.
  • 4. Łagodzi bóle stawowe oraz okołokręgosłupowe.
  • 5. Pozwala wrócić do dobrej formy po chorobach, urazach i operacjach.
  • 6. Doskonale wpływa na poprawę nastroju.
 

UMIEJĘTNOŚĆ PŁYWANIA NIE JEST KONIECZNA !!

Zajęcia odbywają się na całej powierzchni basenu. Do ćwiczeń wykorzystujemy nowoczesny sprzęt przeznaczony do aqua fitnesu, tj: makarony, czyli piankowe pałki, piankowe hantle oraz buty, pasy wypornościowe a także piłki i deski. Dynamiczna muzyka uprzyjemnia ćwiczenia i nadaje odpowiednie tempo. Zajęcia prowadzą doświadczone instruktorki:

Hanna Gula - absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalistka odnowy biologicznej i rehabilitacji ruchowej, prekursorka ćwiczeń w wodzie w Trójmieście. Instruktorka wodnego aerobiku, pływania i gimnastyki korekcyjnej, ratownik wodny.

Anna Brodewicz - absolwentka AWFIS w Gdańsku, instruktorka aerobiku lądowego i wodnego, instruktorka pływania i nauczycielka wych.fiz.

Katarzyna Ambroszkiewicz. absolwentka kierunku turystyczno-hotelarskiego, instruktorka spinningu i wodnego aerobiku, przeurocza i radosna kobieta.
Kontakt: Hanna Gula tel. 501-19-44-55, email: hanisek@onet.eu

Karnet na zajęcia można wykupić w dowolnym czasie, przed zajęciami u instruktora. Karnet ważny na 1 miesiąc pozwala opuścić 2 zajęcia bez konieczności odrabiania zajęć i usprawiedliwiania nieobecności.

Warning: Undefined variable $content in /usr/home/biurocentrum/domains/relaxcenter.pl/public_html/includes/templates/default/modules/aerobik.php on line 3
Gdzie Kiedy 1 zajęcia Karnet 1 mc
6 wejść
Karnet 2 mc-e
12 wejść
Hotel Mercure
( godz. wieczorne )
poniedziałek , środa , piątek 21.15
( godz. wieczorne )
35PLN 175PLN 310PLN
Hotel Mercure
(Dawny hotel Gdynia) ul.Armii Krajowej 22
poniedziałek 10.15, 11.15, 12:15
środa 10.15, 11:15, 12:15
czwartek 11.15
piątek 10.15, 11.15, 12:15
30PLN 155PLN 270PLN
Witomino
Szkoła podstawowa 12 ul. Stawna 4/6
Wtorek Piątek 20:30 40PLN 210PLN 360PLN
Chylonia
Szkoła podstawowa 40 ul. Gospodarska 1
Wtorek , Czwartek 19:45 40PLN 210PLN 360PLN